Медицина и друштво (Добијање потписа за одслушану наставу и уписивање резултата испита и Априлски испитни рок, термин одржавања испита)

Медицина и друштво

• Априлски испитни рок, термин одржавања испита

Испит из предмета Медицина и друштво у априлском испитном року одржаће се 14. априла 2022. у 12ч у амфитеатру Института за социјалну медицину (Силос).
Неопходно је испит пријавити електронски. На испит треба донети индекс и попуњену белу испитну пријаву. Студенти који не пријаве испит и не буду на записнику, не могу присуствовати испиту.
У белим испитним пријавама треба обавезно попунити: број индекса, име и презиме, назив предмета, априлски испитни рок. Студенти су наставу похађали током школске 2021/2022 код доц. др Данијеле Тиосављевић.
На испиту је обавезно ношење заштитних маски.

Катедра хуманистичких наука

Медицина и друштво

• Добијање потписа за одслушану наставу и уписивање резултата испита

Добијање потписа за одслушану наставу и уписивање резултата испита из предмета Медицина и друштво организоваће се у просторијама Катедре хуманистичких наука у понедељак, 18.04.2022.

За одслушану наставу у индекс треба ОБАВЕЗНО унети следеће податке:
Назив наставног предмета: Медицина и друштво;
Број часова предавања: 2; друго: 1;

За положен испит треба ОБАВЕЗНО унети:
Назив наставног предмета: Медицина и друштво;
Датум полагања: унети датум из испитног рока када је испит положен (јануарско-фебруарски, мартовски или априлски)
На страни индекса где су унети подаци за положен испит траба доставити попуњене евиденционе картоне за Медицинску социологију и Медицинску етику.

У евиденционе картоне треба ОБАВЕЗНО унети:
Називе предавања за сваку недељу праћења наставе на Ретикулуму. Прве четири недеље наставе се односе на Медицинску социологију, преостале се односе на Медицинску етику.

Попуњен индекс оставити на означеном месту по групама испред огласне табле Катедре хуманистичких наука према следећем распореду:
08:00-⁠09:00 Група А1 и А2
09:00-⁠10:00 Група А3 и А4
10:00-⁠11:00 Група Б1 и Б2
11:00-⁠12:00 Група Б3 и Б4

Потписани индекси преузимају се на истом месту истог дана према следећем распореду:
13:00-⁠13:45 Група А1 и А2
13:45-⁠14:30 Група А3 и А4
14:30-⁠15:15 Група Б1 и Б2
15:15-⁠16:00 Група Б3 и Б4

НАПОМЕНЕ:
• Није неопходно лично доношење индекса!
• Обавезно је ношење заштитних маски.
• Молимо све студенте да се придржавају наведеног распореда.
• Обавезно пажљиво прочитати где треба спустити индекс, подела означених места је направљена према групама (А1 и А2, А3 и А4, Б1 и Б2, Б3 и Б4) и у односу на испитни рок када је студент положио испит (јануарско-фебруарски, мартовски, априлски).
• Студенти који нису на време доставили попуњене беле испитне пријаве, у обавези су да их доставе уз индекс са картонима на страни индекса где су унети подаци за положен испит.
• Молимо студенте који нису благовремено доставили попуњене упитнике да и њих такође приложе.

Катедра хуманистичких наука